Zdrowa Mama, Silny Tata i Energia Małolata

Misją naszego Centrum jest nie tylko leczenie Pacjentów, ale przede wszystkim zapobieganie chorobom. W tym celu stworzyliśmy nasz autorski program zdrowotny: Zdrowa Mama, Silny Tata i Energia Małolata.

zdr

Jaki jest cel Programu?

Ma on zapewnić wszystkim członkom rodzin zdrowie, siłę i energię, czyli innymi słowy jak najlepsze samopoczucie

Dlaczego powstał program?

Program stworzyliśmy kierowani troską o zdrowie naszych Pacjentów, którzy narażeni są na powszechne choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca, choroby układu krążenia, czy schorzenia onkologiczne. Przy obecnym postępie w medycynie, wiele z nich można wyleczyć lub dobrze kontrolować, pod warunkiem jednak, że wcześnie zostaną zdiagnozowane.

Do kogo program jest adresowany?

Do całych rodzin. Do uczestnictwa w programie zapraszamy wszystkich zapisanych do naszej przychodni. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla Pacjentów chcących do niego przystąpić.

Na jakie korzyści mogę liczyć uczestnicząc w programie?

  • przypomnimy Ci w odpowiednim czasie o wymaganych szczepieniach Twojego dziecka,
  • jeśli w danym roku kalendarzowym obchodzisz 35te, 40te, 45te, 50te lub 55te urodziny, zaprosimy Cię na badania profilaktyczne chorób układu krążenia,
  • bez względu na wiek, raz do roku zaprosimy Cię profilaktycznie na badania morfologii krwi, cholesterolu oraz poziomu cukru i w zależności od wyników udzielimy konsultacji lekarskiej oraz zalecimy dalsze działania,
  • przyszłe mamy zaprosimy na cykl spotkań w ramach Szkoły Rodzenia, na których dowiedzą się jak przygotować się do porodu a następnie dbać o swoje pociechy i swoje zdrowie.

To wszystko możemy zaproponować Państwu, dzięki wykorzystaniu w Rodzinnym Centrum Medycznym Lubimed.pl wielu nowoczesnych narzędzi organizacyjnych, w tym zaawansowanych systemów informatycznych, które pozwalają nam o wiele skuteczniej zarządzać posiadanymi informacjami oraz komunikować się z Państwem.

Czy program jest odpłatny?

Pacjenci, którzy są pod opieką Rodzinnego Centrum Medycznego Lubimed.pl i którzy zgłoszą akces do programu mogą korzystać z niego bezpłatnie.

Jak mogę się zgłosić do programu?

Poinformuj nas o chęci przystąpienia do programu podczas składania deklaracji wyboru lub jeśli złożyłeś ją wcześniej, po prostu zgłoś się do naszej rejestracji i poproś o dołączenie do programu. Przystępując do programu poprosimy Cię o podanie aktualnych danych kontaktowych, w szczególności numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail.