dr n. med. Beata Marciniak

Brak zdjęcia

W swojej codziennej pracy dba o komfort i satysfakcję pacjentek oraz przyjazną atmosferę podczas wizyty.


Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W 1989 r. otrzymałam stopień doktora nauk medycznych. W 1993 uzyskałam specjalizację I stopnia, a w 1997 specjalizację II stopnia w dziedzinie ginekologii i położnictwa.

Obecnie pracuję jako starszy asystent w Oddziale Położniczym z Oddziałem Patologii Ciąży SPSW im. Jana Bożego w Lublinie, który pełni funkcję ośrodka III stopnia referencyjności. Przez wiele lat związana byłam z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, gdzie prowadziłam zajęcia ze studentami.

Latami zdobywałam doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej, jak i w poradnictwie ambulatoryjnym. Organizowałam i uczestniczyłam w licznych krajowych i zagranicznych zjazdach z zakresu ginekologii i położnictwa. Jestem autorką i współautorką wielu publikacji w renomowanych czasopismach z zakresu położnictwa i ginekologii, opublikowanych zarówno w kraju, jak i za granicą.

W swojej pracy zawodowej zajmuję się opieką nad kobietami w ciąży fizjologicznej oraz w ciążach powikłanych i mnogich, zapewniając swoim pacjentkom wysoką jakość opieki położniczej. Zajmuję się również diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń miesiączkowania, rutynowymi badaniami profilaktycznymi oraz poradnictwem i postępowaniem antykoncepcyjnym.

 

Specjalizacje
ginekologia i położnictwo
Powiązane usługi