mgr Andrzej Sieradzki

Brak zdjęcia

Jestem psychologiem w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego w nurcie behawioralno-poznawczym, a moją pasją jest odkrywanie ludzkiej osobowości i sposobów w jaki ludzie kształtują satysfakcjonującą relację z samymi sobą i otaczającym ich światem. Specjalizuję się w udzielaniu wsparcia psychologicznego dorosłym oraz starszej młodzieży, pomagając im pokonać życiowe wyzwania.

Moje doświadczenie obejmuje pracę z parami, rodzinami oraz pacjentami indywidualnymi, w tym  cierpiącymi na zaburzenia lękowe i depresję. Ponadto, pracuję jako psycholog w Wojskowej Pracowni Psychologicznej oraz w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin MOPR, co poszerza moje spojrzenie na różnorodność potrzeb psychologicznych.

Wierzę, że ludzkie myślenie, emocje i zachowanie są ze sobą ściśle związane. Dbanie o jakość swojego zdrowia psychicznego pozwala na pełniejsze, lepsze i bardziej sprawcze życie. W pracy z pacjentem stawiam na profesjonalizm, otwartość i podejście indywidualne. Aby móc coraz skuteczniej pomagać regularnie uczestniczę w szkoleniach, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Ukończone szkolenia to m.in.

 - cykl szkoleń z zakresu terapii IFS dr Richarda Schwartza

  • trener TUS (w tym dla osób z autyzmem i zespołem Aspergera)
  • Interwencja kryzysowa i pomoc psychologiczna uchodźcom 
  • Terapia zaburzeń więzi i poprawa jakości w kontekście związków rodzinnych, partnerskich i zawodowych
  • Model środowiskowy w leczeniu osób chorujących psychicznie

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Powiązane usługi